Fitxak.Norberaren fitxa

Edukira joan

Izandakoa

Bereciartua Arriaran, Ana argazkia
Bereciartua Arriaran, Ana

III Legegintzaldia

  • Eusko Alkartasuna Taldeko Legebiltzarkidea (1989-07-10 / 1990-09-03)

    Gotzon Olarte Lasa ordezkatu zuen

  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1989-09-19 / 1990-09-03)

    Miren Agurne Irusta Estala ordezkatu zuen

  • Lan eta Osasun Batzordea: Kidea (1990-03-08 / 1990-09-03)

    Carlos Blasco de Imaz ordezkatu zuen

  • Giza Eskubideen Batzordea: Kidea (1989-09-19 / 1990-09-03)

    Miren Agurne Irusta Estala ordezkatu zuen

  • Drogamenpekotasunaren Batzordea: Kidea (1989-09-19 / 1990-09-03)

    Miren Agurne Irusta Estala ordezkatu zuen

II. Legegintzaldia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1984-03-22 / 1986-09-21)
  • Misto Taldeko Legebiltzarkidea (1986-09-21 / 1986-10-01)
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-09-21)
  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1986-09-24 / 1986-10-01)
  • Gizaeskubide Batzordea: Kidea (1984-05-03 / 1986-09-21)
  • Drogazaletasunen Aurkako Jarraipen, Zaingo eta Bultzatze Batzorde Berezia Batzorde Berezia: Lehendakariordea (1985-04-26 / 1986-09-21)
  • Drogazaletasunen Aurkako Jarraipen, Zaingo eta Bultzatze Batzorde Berezia Batzorde Berezia: Kidea (1986-09-24 / 1986-10-01)

I. Legegintzaldia

  • Euzko Abertzaleak-Nacionalistas Vascos Taldeko Legebiltzarkidea (1980-03-31 / 1984-01-19)
  • Hezkuntza eta Kultura Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1980-11-11)

    José Antonio Zaldua Arbiza-k ordezkatua

  • Lan eta Gizarte Ongunderako Batzordea: Kidea (1980-04-30 / 1984-01-19)
  • Giza Eskubide Batzordea: Kidea (1980-07-23 / 1984-01-19)
  • II eta V Bateango Batzordea: Kidea (1980-10-29 / 1981-04-02)
  • IV eta V Bateango Batzordea: Kidea (1983-11-24 / 1984-01-19)

© Eusko Legebiltzarra - Parlamento Vasco. Lege-eremua

Becerro de Bengoa 01005 Vitoria - Gasteiz

Tel.: 945 00 40 00 - Fax: 945 13 54 06

Web master